بررسی بهترین غذای گربه کنسروی و غذای خشک

بهترین غذای گربه کنسروی و غذای خشک
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

گربه ها به عنوان حیواناتی گوشتخوار نیاز به جیره ای بر پایه پروتئین حیوانی دارند و همچنین مکانیسم بدن این حیوانات به گونه ای است که قادر به استفاده از مسیرهای متابولیکی مانند سایر گونه ها نبوده و نیاز به تغذیه ای دارند که منحصر به این گونه ها باشد.
خوراک مفید بر پایه به روزترین تحقیقات جهان و گذراندن آزمایشات عملی به گونه ای طراحی شده است.که تمام این نیاز هارا تامین می کند.

نکات مربوط به خرید غذای گربه

تغذیه گربه نقش مهمی را در سلامت آن ایفا می‌کند بنابراین باید نکاتی را هنگام خرید غذای گربه در نظر داشته باشید که به بیان آن می‌پردازیم:

دارای استاندارد AAFCO باشد، این استاندارد بنابر سازمان کنترل غذا و داروی آمریکاست و تمامی نسبت‌های چربی، پروتئین، کلسیم، فسفر، سدیم، پتاسیم و منیزیم برای بچه گربه، گربه بالغ و باردار به صورت تفکیک شده و مشخص می‌باشد.

اگر گربه‌ی شما در منزل فعالیت کمی دارد سعی کنید غذایی با کالری کمتر خریداری کنید تا گربه‌ی شما دچار افزایش وزن نشود.

عادت گربه‌ها به خوردن علف کاملا طبیعی بوده و به کارکرد بهتر دستگاه گوارششان کمک می‌نماید به همین منظور بهتر است در خانه برایشان علف گربه سبز کرده و یا از مالت به صورت جایگزین استفاده کنید.

غذای گربه به دو صورت خشک و کنسروی در بازار موجود می‌باشد که غذای کنسروی دارای پروتئین، چربی و رطوبت بیشتری بوده اما غذای خشک دارای کربوهیدرات بالاتری است. برای تغذیه‌ی بهتر گربه‌ی خانگی بهتر است از ترکیب غذای کنسروی و خشک استفاده کنید. اما اگر گربه‌ی شما دارای مشکلات مربوط به دستگاه ادراری و دیابت بود بهتر است از غذای کنسروی استفاده کنید.

غذاهایی مانند شکلات، پیاز، سیر، انگور، گوجه فرنگی، کشمش را به هیچ وجه در ظرف غذای گربه‌ی خود قرار ندهید.

خرید خود را از برندهای شناخته شده انجام دهید چرا که افراد زیادی برای گربه‌ی خانگی خود آن را مورد استفاده قرار داده‌اند.

قبل از خرید و انتخاب غذای گربه با دامپزشک خود مشورت کنید و نیازهای غذایی وی را مشخص کنید این کار به شما کمک می‌کند که از میان تنوع غذایی که در بازار موجود است بتوانید راحت‌تر تصمیم‌گیری کنید.

غذای خشک گربه مفید مدل ADULT وزن ۲ کیلوگرم

غذای گربه بالغ مفید مدل ADULT یک غذای مفید برای گربه شما می باشد.گربه ها به عنوان حیواناتی گوشتخوار نیاز به جیره ای بر پایه پروتئین حیوانی دارند و همچنین مکانیسم بدن این حیوانات به گونه ای است که قادر به استفاده از مسیرهای متابولیکی مانند سایر گونه ها نبوده و نیاز به تغذیه ای دارند که منحصر به این گونه ها باشد.

خوراک مفید بر پایه به روزترین تحقیقات جهان و گذراندن آزمایشات عملی به گونه ای طراحی شده است.که تمام این نیاز هارا تامین می کند. این خوراک با در نظر گرفتن فیزیولوژی گربه ها و با توجه به استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا در جهت حفظ سلامتی و نگهداشتن آنها در وزنی متعادل موفق عمل می کند.

تیم MOFEED محصولات خود را در زمینه حیوانات خانگی خوراک های تخصصی سگ و گربه با رعایت بهترین جیره بر اساس قیمت در بازار ایران را عرضه کرده است .

درتیم MOFEED دامپزشکان و متخصصان تلاش می کنند جز به وجدان کاری و سلامت حیوانات و پرندگان فکر نکنند و آرزومندیم که این محصولات را با بالاترین کیفیت به تمام جهان عرضه کنیم.غذاهای مفید ؛ غذایی کامل بوده و مکمل های ویتامینه و معدنی آن با مجوز در کارخانه تهیه شده و اولین خوراک داخل کشور دارای مخمر هیدرولیز شده تجاری میباشد. هیج افزودنی تحریکی اشتها یا گول زننده حیوان اضافه نشده و به حقوق حیوانات احترام گذاشته شده است.

تمامی تولیدات بدون مواد نگهدارنده است و هیچ آنتی بیوتیکی چه شیمیایی و چه طبیعی در این خوراک وجود ندارد. نگهداری غذا را با کاهش رطوبت به زیر ۷درصد کنترل می شود. بسته بندی خوراک به گونه ای طراحی شده است تا نور از آن عبور نکند و چربی ها و مواد مغذی آن اکسید نشوند .این یک تولید ملی بسیار با کیفیت است.

کنسرو غذای گربه نوتری

کنسرو غذای گربه نوتری پت مدل Chunks In Gravy Chicken And Beef

کنسرو غذای گربه نوتری پت مدل گوشت و مرغ حاوی تکه های تازه گوشت مرغ و گوشت قرمز، غنی شده با ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن گربه به صورت چانک (لقمه) در آب گوشت غلیظ می باشد. این محصول مناسب بچه گربه و گربه های بالغ می باشد.

پرفروش ترین

خرید غذای خشک گربه رویال فید مدل Indoor Adult وزن ۱.۵ کیلوگرم


خرید غذای خشک گربه مفید مدل PERSIAN CAT وزن ۲ کیلوگرم


خرید غذای گربه بالغ مفید مدل ADULT CAT وزن ۲ کیلوگرم


خرید قرص مکمل غذای سگ و گربه سوباشی مدل Vita Pet Beef Flavor وزن ۹۵ گرم بسته ۲۵۰ عددی


خرید غذای خشک گربه مفید مدل ADULT10 وزن ۱۰ کیلوگرم


خرید ظرف آب و غذای سگ و گربه دنیل کد T-03


خرید کنسرو غذای گربه شایر مدل Chicken&AloeVera وزن ۹۰ گرم


خرید کنسرو غذای گربه شایر مدل shayperpet TUNA & PUMPKIN وزن ۱۱۰ گرم


خرید غذای خشک گربه رویال کنین مدل persian adalt وزن ۲ کیلوگرم


خرید غذای خشک بچه گربه فیدار پاتیرا مدل Kitten 2 وزن ۲ کیلوگرم


خرید کنسرو غذای گربه شایر مدل Chicken&Liver وزن ۸۰۰ گرم


خرید کنسرو غذای گربه شایر مدل Chicken&Turkey وزن ۲۰۰ گرم


خرید غذای خشک گربه فیدار پاتیرا مدل Adult وزن ۵۰۰ گرم


خرید کنسرو غذای گربه شایر کد ۰۱ وزن ۴۰۰ گرم


خرید کنسرو غذای گربه شایر مدل shayperpet chiken & Shrimp با وزن ۱۱۰ گرم


خرید غذای خشک گربه بالغ فیدار پاتیرا مدل Adult وزن ۲ کیلوگرم

پربازدید ترین مطالب