لیست قیمت ۲۸ مدل بهترین نظم دهنده‌‌ی کابینت + خرید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

ارگانایزر

ارگانایزر یا همان نظم دهنده ها و تقسیم کننده های فضاهایی مانند آشپزخانه، کشو، کمد و کابینت هستند که جزو به درد بخورترین ابزارهای موجود در بازار به شمار می روند.


انواع ارگانایزر

متداول ترین و کاربردی ترین ارگانایزرهایی که مورد استفاده عموم افراد هستند عبارتند از آبچکان، ظرفشویی، جا قاشقی، جا کاردی، آویز حوله و نگه دارنده کیسه کابینتی که اغلب به صورت رومیزی و با دیواری استفاده می شوند. جنس کلی این ارگانایزرها یا از استیل بوده و یا چوبی می باشند. عمده ارگانایزرهایی که در کنار ظرفشویی قرار می گیرند ارگانایزرهای رومیزی استیل هستند و دلیل این امر برخورد مداوم آنها با آب است، چرا که تماس مکرر آب با ارگانایزر چوبی در دراز مدت ممکن است موجب تحلیل و پوسیدگی ارگانایزر چوبی شود. 
ارگانایزرهای داخل کابینت و تقریبا تمام کمدها و کشوها، چوبی هستند. دلیل انتخاب این جنس برای انواع ارگانایزرهای کابینتی و کمد و حتی جای کارد و چنگال، تناسب آنها با جنس کمد، کابینت و چیدمان و ساختار آشپزخانه ها است. البته در نگاه کلی تر سلیقه شخصی افراد تأثیرگذارترین نکته در انتخاب انواع ارگانایزر می باشد.
به عقیده بسیاری از خانم ها به ویژه خانم های خانه دار، ارگانایزرهای کابینتی یکی از مفید ترین ابزارهای مورد استفاده در آشپزخانه می باشد، چرا که نظم شگفت انگیزی به فضای آشپزخانه می دهد. با استفاده از ارگانایزر زمان کمتری را صرف گشتن به دنبال وسایل مورد نیازتان می کنید.

برای مشاهده محصولات بر روی عکس یا نام محصول کلیک کنید . لطفا قیمت نهایی و موجود بودن محصول را در سایت فروشنده بررسی نمایید.

پربازدید ترین مطالب