قالب کیک چی بخرم

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

وقتی حرف از قالب می‌شود بیشتر ذهن به سمت کیک می‌رود، اما برای شکل دادن به انواع شیرینی‌ها، بیسکویت‌ها و دسر‌ها به قالب احتیاج است، وگرنه همه شیرینی‎ها و بیسکوئیت‎ها یا بی شکل می‎شدند یا نهایتا به شکل دایره‎های نامنظم و غیر هم اندازه تهیه می‌شدند.

قالب شیرینی معمولی

بیشتر شبیه یک ماهیتابه بدون دسته است و به آن پن (ترجمه انگلیسی) هم گفته می‌شود. از جنس آلومینیوم یا تفلون به شکل دایره با اندازه قطر‌های متنوع ساخته می‌شود.
در بعضی از اجناس باید قالب شیرینی را با روغن چرب کنید یا در آن کاغذ روغنی بگذارید تا کیک شما به قالب نچسبد و به راحتی از قالب خارج شود.

قالب کمربندی

یک نوار با پهنای مناسب به شکل گرد که دو سر آن بوسیله گیره‌های مخصوص به هم متصل می‌شود.
این قالب کف ندارد و از آن روی سینی فر استفاده می‌شود. برای خارج کردن کیک پس از پخت نیازی به وارونه کردن قالب نیست. فقط کافیست گیره قالب شیرینی را باز کنید تا با استفاده از حالت فنری، قالب از کیک جدا شود. این قالب مناسب‌ترین گزینه برای تهیه چیز کیک نیز هست.

قالب آنجل

این قالب مانند قابلمه ایست که یک استوانه تو خالی وسط آن قرار داده‌اند. حجم این قالب زیاد است و گزینه مناسبی برای تهیه کیک‌های اسفنجی است و استوانه وسط آن کمک می‎کند تا همه جای مایه کیک به صورت یک دست پخته شود.

برای مشاهده محصولات بر روی عکس یا نام محصول کلیک کنید . لطفا قیمت نهایی و موجود بودن محصول را در سایت فروشنده بررسی نمایید.

پربازدید ترین مطالب

دکمه بازگشت به بالا