بهترین سال زندگی تو

معرفی و خرید کتاب بهترین سال زندگی تو اثر دارن هاردی
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

کتاب بهترین سال زندگی تو، اثر دارن هاردی است.
در ابتدا باید گفت این کتاب اصلا کتابی انگیزشی نیست که به خواننده روحیه و انگیزه‌ای برای موفق‌شدن بدهد؛ بلکه کتابی آموزشی برای مهارت‌یابی در هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی است.

هاردی متعقد است که موفقیت هنگامی حاصل می‌شود که همه‌ی آن‌چه آموخته‌ایم، به‌همراه تجربه‌ها و ابزارهایی که در اختیار داریم، همگی در راستای تحقق هدفی از ‌پیش‌ تعیین ‌شده متمرکز و هدایت شوند. بدون هدف، برخورداری از بهترین امکانات هم کاری از پیش نمی‌برد.

نویسنده کیست؟

دارن هاردی نویسنده، مشاور، سخنران و ناشر سابق مجله موفقیت است. او اولین تجارت خود را در زمانی که تنها هجده سال داشت آغاز کرد و در سال ۲۰۰۷ ناشر مجله موفقیت شد، مجله ‌ای که به‌صورت خاص و اختصاصی برای رشد کارآفرینی و توسعه شخصی و حرفه ‌ای آن طراحی‌شده است. در سال ۲۰۱۰ او کتاب «اثر مرکب» را نوشت، کتاب پرفروشی که در مورد تأثیر تصمیم‌ گیری‌های روزمره بر موفقیت افراد است و شامل یک دوره راهنمای کاربردی برای رسیدن و تحقق اهداف هست. دیگر کتاب پرفروش او «ترن هوایی کارآفرینی» بود که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد، در این کتاب به تشریح چالش ‌ها و مشکلات مالکیت کسب ‌و کار برای کارآفرینان پرداخته است.

در سال ۲۰۱۶ از طرف انجمن ملی آمریکا سخنران برتر سال لقب گرفت. او اکنون یکی از برجسته ‌ترین و بهترین مربیان حوزه موفقیت است. دارن هاردی در کتاب می‌گوید که برنامه ریزی در در زندگی شخصی از ۱۸ سالگی اموخته است.

هدفی برای دست یافتن به درامدی شش رقمی قبل از تولد ۱۹ سالگی اش داشته که محقق کرده است و در ادامه این هدف، هدف‌های دیگری چون درامد یک میلیون دلار در سال، ثروت چند میلیون دلاری و … را که آن‌ها را نیز محقق کرده و به این واسطه خود را یکی از بزرگ‌ترین معتقدان به هدف‌گذاری در تئوری و عمل می‌داند.

وی در جایی از کتاب می‌گوید در زندگی اش حریصانه مطالعه و تمرین کرده و مدام به سمت بهینه تر شدن پیش رفته تا از سال قبل خود بهتر شود، حال می‌داند که این برنامه جواب می‌دهد و در این کتاب این مهارت را به خوانندگان خود اموزش می‌دهد.

به محض شروع مطالعه این کتاب خود را از ۹۷ درصد جامعه جدا می کنید. ۹۷ درصد جامعه هیچ رویا و هدفی ندارند، آن‌ها تنها می‌خواهند زندگی را به نحوی بگذرانند و حاضر نیستند برای دستیابی به اهدافی متعالی برنامه‌ریزی کنند. آنها حاضر نیستند برای دستیابی به سطحی بالاتر از خودگذشتگی کنند، آنها مخالف سرسخت تلاش و پشتکار هستند. باعث تأسف است، اما تا بوده همین بوده. در تمام طول تاریخ تنها ۳ درصد جامعه بوده‌اند که جامعه را به سمت جلو حرکت داده‌اند و ۹۷ درصد باقی مانده جامعه تنها نقش مصرف‌کننده‌ی خدمات و محصولات آن ۳ درصد را داشته‌اند. به شما تبریک می‌گویم که می‌خواهید با پیوستن به ۳ درصد پیشروی جامعه، به نسل بشر خدمت کنید و باعث حرکت رو به جلوی آن باشید.

نام محصول

كتاب بهترين داستان زندگي ات را برايم تعريف كن اثر جيمز پترسون و اميلي ريموند نشر انديشه احسان
۲۵,۲۰۰

کتاب چه کسانی می خواهند ۱۵۰ سال زندگی کنند اثر دکتر رابرت گلدمن و دکتر رونالد کلاتز انتشارات اشجع
۲۲,۰۰۰

کتاب ‏‫مادر و خاطرات پنجاه سال زندگی در ایران اثر توران میرهادی نشر شرکت فرهنگنامه کودکان و نوجوانان
۶۰,۰۰۰

بهترين سال عمرتان اثر دارن هاردي انتشارات دانش گويا
۲۳,۰۰۰

کتاب لحظه‌ هایی ارزشمند از یک آلبوم خانوادگی برای آرامش خاطر تو در سال‌ های دراز پیش‌ رو اثر نفتالی یاوین نشر بیدگل
۲۱,۵۰۰

کتاب لحظه های ارزشمند از یک آلبوم خانوادگی برای آرامش خاطر تو در سال های دراز پیش رو اثر نفتالی یاوین نشر بیدگل
۲۱,۹۰۰

کتاب دین و زندگی جامع + پاسخ نامه کاملا تشریحی سال دوازدهم اثر مسلم بهمن آبادی
۵۳,۰۰۰

کتاب مارکس در واپسین سال ها (۱۸۸۳-۱۸۸۱) : زندگی نامه ی فکری اثر مارچلو موستو
۲۸,۰۰۰

کتاب هر سال تو دلدار منی اثر نزار قبانی انتشارات تمدن علمی
۲۲,۸۰۰

کتاب بهترین سال زندگی تو اثر دارن هاردی نشر آرایان
۳۵,۲۰۰

پربازدید ترین مطالب

دکمه بازگشت به بالا