خرید قهوه جوش مسی دیجی کالا

61 مدل شیر جوش و قهوه جوش مسی ارزان قیمت

قهوه جوش چیست قهوه جوش ابزار مختص تهیه قهوه است که جنس مناسب برای قهوه جوش ها مس یا استیل یا آلومینیوم می باشد اما گاها از جنس روی و برنج نیز ساخته می شوند قهوه جوش ها دارای دسته معمولا بلند چوبی یا پلاستیکی هستند و با آن می توان انواع قهوه را مانند قهوه ترک تهیه کرد.
انواع قهوه جوش :

 

موکا پات
یکی از دستگاه های مرسوم برای تهیه قهوه ، قوری قهوه یا موکاپات است ، اولین بار در سال ۱۹۳۳ ساخته شد و در آمریکای لاتین و اروپا مورد توجه قرار گرفت. غلظت بالا و مقداری کف قهوه خصوصیتهای قهوه تهیه شده توسط موکا است. کارکرد قهوه جوش موکا کمی شبیه دستگاه اسپرسو ساز است به این دلیل که فشار بخار آب از میان پودر قهوه موجب تهیه قهوه می شود.
قهوه جوش موکا سه قسمت دارد : اول مخزن پایینی قهوه جوش که محل ریختن آب است و نباید هوا به داخل آن نفوذ کند. دوم ، جای قهوه که فیلتری قیفی شکل دارد که پایین آن درون آب قرار می گیرد و سوم، مخزن یا قوری که قهوه تهیه شده وارد آن می شود.

 

جذوه یا همان قهوه جوش یا ابریک
آشنایی با وسیله ای سنتی برای تهیه قهوه ترک :
این وسیله دوست داران خاص خود را دارد و در بین قهوه دوستان از محبوبیت خاصی برخوردار است که آن را به چندین نام می شناسند : قهوه جوش ، ایبریک (ibrik) ، جذوه (cezve). در زبان ترکی ایبریک را پارچ و جذوه را گلدان معنی می کنند.
اگر تا به حال قهوه ترک خود را با شیرداغ کن درست می کردید ، توصیه می کنیم زین پس از شیرداغ کن فقط برای گرم کردن شیر استفاده کنید اما به هر حال اگر می خواهید با شیر داغ کن قهوه تان را درست کنید این مطلب شما را راهنمایی می کند اما اگر شما به دنبال لذت بردن از درست کردن قهوه هستید و می خواهید قهوه ای با کیفیت خیلی بیشتر و فومی جذاب تر داشته باشید حتما از ایبریک استفاده کنید. ایبریک ها یا همان قهوه جوش ها ابزار مختص تهیه قهوه ترک می باشند.
ویژگی های این قهوه جوش : جنس مناسب برای ایبریک ها ، مس می باشد اما گاها از جنس استیل روی و برنج نیز ساخته می شوند ایبریک ها دارای دسته معمولا بلند چوبی هستند.
جذوه و شیر داغ کن : هر دوی آن ها دارای کفی پهن می باشند با این تفاوت که ایبریک ها در قسمت گلویی بالایی خود باریک می شوند اما شیر داغ کن ها تغییر اندازه ندارند.
انواع ایبریک : ایبریک ها در اندازه و شکل های مختلفی ساخته می شوند در ایبریک قهوه نهایی خوش طعم تر و همراه با فومی زیباتر است به گونه ای باریک بودن قسمت گلویی آن به بهتر شدن فوم نهایی کمک می کند.

 

پرس پات یا همان فرنچ پرس
یکی از انواع قدیمی و مرسوم قهوه ساز ، فرنچ پات است. با این دستگاه می توانید قهوه غلیظ و خوش طعمی داشته باشید. فرنچ پرس یک ظرف استوانه ای شیشه ای ، فلزی و یا شیشه ای ، یک فیلتر شیب دار که متشکل از سیم های کوچک است و همچنین درپوش پلاستیکی است.
فیلتر سیمی در اصل دانه های قهوه را جدا می کند. خصوصیت اصلی این دستگاه این است که روغنهای اصلی قهوه در آن حفظ می شود. البته باید گفت که این دستگاه فاقد منبع حرارتی مستقل است.

 

اسپرسو ساز
اسپرسو در اصل غلیظ ترین نوع نوشیدنی قهوه است که به همین دلیل در فنجان کوچک یا نیم فنجان سرو می شود.
اولین اسپرسو ساز در شهر تورین ایتالیا و توسط آنجلو موریوندو ساخته شد و توسط اشخاص دیگری تکمیل گشت.
ماشینهای اسپرسو ساز توسط پمپ ، پیستون و یا فشار بخار کار می کنند. اسپرسوساز ها میتوانند اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک باشند. در حقیقت ساختار تمامی اسپرسو سازها شباهت زیادی به یکدیگر دارد.
ارنستو ایلی ، صاحب کارخانه ی قهوه سازی ایلی در توصیف اسپرسو می گوید: اسپرسوی ایتالیایی نوعی نوشیدنی چندفازه است که از دانه های بو داده و آسیاب شده ی قهوه به همراه آب تهیه می شود و در واقع از یک لایه کف به شکل دُم یا پوست ببر تشکیل شده است که بر روی محلولی شامل شکر، اسیدها، موادی شبیه به پروتئین و کافئین به اضافه ی حبابهای گاز پراکنده و چند ماده ی جامد و نیز قطرات بسیار ریز روغن دیگر قرار دارد. از جمله ویژگی های حسی اسپرسوی ایتالیایی که آن را از دیگر قهوه ها متمایز می کند میتوان به غلظت بالا، عطر خوش فراوان و مزه ی تلخ و شیرین متعادل آن که اندکی نیز به ترش مزگی می زند و همچنین ته مزه ی ماندگار و خوبی که پس از فرو دادن قهوه تا مدت ها بر دهان باقی می ماند اشاره کرد.

 

دستگاه قهوه جوش برقی :
قهوه جوشها انواع مختلفی دارند که در حجم های مختلف تعداد فنجان های مختلف ، تولید شده اند و استفاده از آنها بسیار آسان است در این نوع قهوه جوش ها آب به آهستگی روی سبد فیلتردار حاوی قهوه آسیاب شده چکه می کند و بعد از نفوذ در قهوه از قسمت پایین درون فنجان یا قوری ریخته می شود در این نوع قهوه سازها نیازی نیست که آب از قبل جوشانده شود قهوه جوش های دارای فیلتر معمولا دارای قوری ترموستات دار و صفحه گرم نگهدارنده برای گرم نگهداشتن قهوه می باشند.
این نوع قهوه جوش ها یا فیلتر کاغذی و با فیلتر دائمی کار می کنند فیلترهای دائمی مقرون به صرفه تر بوده و هزینه کمتری دارند ولی بعد از استفاده باید برای برطرف کردن کثیفی شسته شوند فیلترهای کاغذی بهداشتی تر هستد و بعد از استفاده به راحتی می توان آنها را عوض کرد.
برخی از انواع قهوه جوشها با استفاده از سیستم کپسول کار می کنند این کپسول ها مانند چای کیسه ای یا کپسول با غلاف آلومینیومی به راحتی یک فنجان قهوه بدون هیچگونه کثیفی تهیه می کنند.
قهوه جوش ها به این طریق کار می کنند که قهوه آسیاب شده درون محفظه ایی در بالا قرار گرفته و آب در محفظه مخصوص ریخته می شود اول آب جوشیده شده و از طریق لوله عمودی تحت فشار از بالا و اطراف فیلتر عبور می کند قهوه دم کشیده از قسمت پایین درون قوری ریخته مشود و تفاله قهوه درون فیلتر باقی می ماند نشانگر شیشه ای در بالای دستگاه وجود دارد که می توانید میزان تیرگی قهوه ای که تهیه می شود را ببینید قهوه جوش ها برای افرادی که می خواهند قهوه ای با غلظت ها و شدت های مختلف تهیه کنند ایده آل است.

 

نام محصول

قهوه جوش مسی مدل IRGH کد 2
۵۷,۰۰۰

قهوه جوش مسی کد CM001
۵۵,۰۰۰

قهوه جوش مسی نظریان سایز متوسط کد ZH66
۵۳,۵۰۰

قهوه جوش مسی  مدل C06
۵۵,۰۰۰

شیر جوش مسی کد 0028
۵۲,۰۰۰

قهوه جوش مسی مدل IRGG کد 1
۵۱,۰۰۰

قهوه جوش مسی نظریان کد ZH123 سایز متوسط
۵۱,۰۰۰

شیر جوش مدل Hammer
۴۹,۰۰۰

قهوه جوش مسی زنجان مدل 615
۴۸,۰۰۰

قهوه جوش کد 031
۴۷,۵۰۰

قهوه جوش مسی مدل IRGH کد 1
۴۵,۰۰۰

شیر جوش مسی کد 11
۴۵,۰۰۰

قهوه جوش مسی مدل چکشی S3
۴۴,۹۰۰

قهوه جوش مسی کد 4585
۴۲,۵۰۰

قهوه جوش مسی مدل C04
۴۲,۵۰۰

قهوه جوش مسی مدل gh1
۴۰,۰۰۰

قهوه جوش مسی مدل G-206
۳۷,۹۰۰

قهوه جوش مسی کد 0038
۳۶,۵۰۰

قهوه جوش مسی مدل چکشی S2
۳۶,۰۰۰

قهوه جوش مسی مدل sor-big
۳۶,۰۰۰

قهوه جوش مسی مدل sor-medium
۳۵,۵۰۰

قهوه جوش مسی مدل sor-small
۳۲,۰۰۰

قهوه جوش مسی مدل چکشی S1
۳۰,۵۰۰

قهوه جوش مسی مدل نوستالوژی

شیر جوش مسی زنجان سایز بزرگ

قهوه جوش مسی میناکاری گوهرچین کد 3873

شیر جوش مسی زنجان سایز متوسط

شیر جوش مسی مس لاین سایز 15

قهوه جوش مسی سنونی طرح ساده مدل 01 - 14

قهوه جوش مسی مدل M3
نام محصول

قهوه جوش مسی مدل AL39
۲۸۳,۰۰۰

سرویس سه پارچه قهوه جوش مسی
۱۶۰,۰۰۰

قهوه جوش مسی گالری مثالین کد 149099
۸۵,۰۰۰

قهوه جوش مسی مدل IRGH کد 1 مجموعه 3 عددی
۱۴۸,۰۰۰

قهوه جوش مسی مدل M4
۸۵,۰۰۰

قهوه جوش هاس جوهر مدل مسی سایز 5
۸۵,۰۰۰

قهوه جوش هاس جوهر مدل مسی سایز 4
۸۴,۰۰۰

قهوه جوش هاس جوهر مدل مسی سایز 3
۷۹,۸۰۰

قهوه جوش مسی مدل J2
۷۷,۰۰۰

قهوه جوش مسی کد 1202
۷۵,۰۰۰

قهوه جوش مسی کد 1102
۷۵,۰۰۰

قهوه جوش مسی سایز 3
۷۵,۰۰۰

قهوه جوش مسی گالری مثالین کد 149100
۷۳,۵۰۰

شیر جوش مسی سایز 2
۷۱,۰۰۰

قهوه جوش مسی مدل جذوه
۷۰,۰۰۰

قهوه جوش مسی کد 84
۷۰,۰۰۰

قهوه جوش مسی کد 1103
۷۰,۰۰۰

قهوه جوش مسی کد 1201
۷۰,۰۰۰

قهوه جوش مسی کد 7897
۶۹,۰۰۰

قهوه جوش مسی مدل IRGG کد 3
۶۹,۰۰۰

قهوه جوش مسی مدل M2
۶۸,۰۰۰

قهوه جوش مسی سایز 2
۶۸,۰۰۰

قهوه جوش مسی مدل IRGG کد 2
۶۷,۰۰۰

قهوه جوش مسی سروش مدل1 Wooden Handle سایز کوچک ضخیم
۶۵,۰۰۰

قهوه جوش مسی کد ZH122
۶۵,۰۰۰

قهوه جوش مسی GJM-2 سایز بزرگ
۶۵,۰۰۰

قهوه جوش مسی سروش مدل2 Wooden Handle سایز متوسط ضخیم
۶۲,۰۰۰

قهوه جوش مسی نظریان سایز کوچک کد ZH65
۶۳,۰۰۰

قهوه جوش مسی سایز 1
۶۰,۰۰۰
استیکر چوبی پرسناژ

نام محصول استیکر چوبی پرسناژ مدل S157-N۳۹,۰۰۰ استیکر چوبی پرسناژ مدل S57۱۰,۰۰۰ استیکر چوبی پرسناژ مدل S150-N۵۴,۰۰۰ استیکر چوبی پرسناژ مدل S140۲۲,۰۰۰ استیکر چوبی پرسناژ

هارددیسک اینترنال

نام محصول هارددیسک اینترنال وسترن دیجیتال سری سبز مدل WD10EURX ظرفیت 1 ترابایت۷۱۴,۰۰۰ هارد دیسک اینترنال سیگیت مدل ST3320311CS ظرفیت 320 گیگابایت۲۶۰,۰۰۰ هارددیسک اینترنال دل

بند رخت

نام محصول بند رخت کد 2019۴۸,۵۰۰ بند رخت شکیبا مدل نسیم۱۱۵,۰۰۰ بند رخت کارا تک پلاس مدل P108۱۳۵,۵۰۰ بند رخت دیواری سارینا مدل ریلی تاشو۴۷۰,۰۰۰

کتاب سبز

نام محصول کتاب هوش مالتیپل چندگانه تیزهوشان ششم به هفتم اثر بهنام بناپور و سعید هادیان انتشارات خیلی سبز۷۰,۰۰۰ کتاب کار مهارت های زندگی پیش